Bidli – nemovitosti

Nákup a prodej nemovitosti je obyčejně stres pro všechny účastníky. Většinou to lidé nedělají každý rok. Přináší to pochopitelně stres nejen klientům, ale i makléři, který se snaží udělat tu nejlepší práci.

Říká se, že nejdražší je vlastní výzkum. To platí i tehdy, když si nemovitost budete prodávat, nebo shánět sami, případně obojí najednou, to je mnohem náročnější, navíc pokud s tím nemáte zkušenost.

Ano, existuje spousta příběhů, že si někdo nemovitost úspěšně sehnal nebo prodal sám. Existuje také spousta příběhů, kdy to skutečně nevyšlo, a tak rodina přišla o nemalé peníze.

Přikládám krátké video o nás. Za ním, pokud máte rádi podrobnosti, si můžete stáhnout informaci, jaké kroky společně podnikneme, abychom vám nemovitost prodali nebo našli.

Zavolejte mi nebo napište, připravím pro vás se svými kolegy celý proces.

Ke stažení

Příprava nemovitosti na prodej

Link na stránky BIDLI

Provedeme vás cestou k vašemu novému domovu. Najdeme nejlepší a nejkratší způsob, jak financovat vaše bydlení, nebo refinancovat vaši stávající hypotéku. Zvládneme vás i dobře pojistit. Už nemusíte jinam, na jednom místě získáte všechny potřebné služby.

Více informací

Václav Hrbek, 1.11.2019