BIDLI Energie

Energ(et)ická káva na pobočce BIDLI na Mělníku aneb ušetřit, či neušetřit – to je, oč tu běží…

Co to je, proboha, za nadpis? Přiznávám se, chtěl jsem progresivně zaujmout 😊

Ne, vážně…

Právě jsme otevřeli pobočku BIDLI na Mělníku. Z mé osobní zkušenosti vím, že řešit energie (elektřinu, plyn) nikoho moc nebaví. Většina z nás tomu nerozumí, plus tím, že je to nepříjemné, děláme, že na to nemáme čas.

Občas slýchávám, prostřednictvím naší energické energetické specialistky (Bidli průvodce energiemi) Jarky Vogelové argument klientů, že oni jsou věrní dodavateli XY. Ano, je to klientův, a tudíž relevantní argument. Je to způsob, jak odmítnout situaci řešit – a pochopitelně klientův, takže legitimní.

Přiznávám, že občas se zamýšlíme nad tím, sázky ještě neuzavíráme, kolik stojí ta loajalita distributorovi XY, pokud by roční rozdíl v platbách za elektřinu a/nebo plyn byl 2000 Kč, 5000 Kč, 10000 Kč, 20000 Kč atd. Ano, i mnohem více, pracujeme nejen s občany, ale i podnikateli a firmami.

Zjistit to můžeme jen tak, že nám, tedy Jaroslavě Vogelové, pošlete poslední vyúčtování a smlouvu za příslušné energie.

Mám pro vás tajemství… většinou to vyjde u nás lépe. Jsme distributoři, nikoliv překupníci, a nakupujeme pro vás energie přímo na energetické burze.

Neřešte, kdy máme pracovní dobu, prostě a jednoduše, zavolejte. Najdeme si na vás čas a budeme se vám věnovat, jak budete potřebovat. Jsem tady na Mělníku, „sedíme“ tady na Mělníku.

A kávu, čaj, džus i vodu máme také více než dobré!

Více informací o BIDLI energie(ích)

Kontakt na průvodce energiemi Jaroslavu Vogelovou, 605 036 456, jaroslava.vogelova@bidli.cz

***

Pokud neradi telefonujete, nebo se vám prostě nechce přijít, dokud nebudete mít základní propočet, použijte, prosím, tento formulář.

Těšíme se na vás!

Václav Hrbek, 18.5.2020

Zdroje fotografií v kompilaci

Изображение Magnascan с сайта Pixabay Изображение Colin Behrens с сайта Pixabay Изображение StartupStockPhotos с сайта Pixabay